Kitana u alakú ülőgarnitúra ágyazható

629.900 Ft -tól

Szürke szövet u alakú ülőgarnitúra, magasított fejtámlákkal. Itt kényelmesen tud pihenni családjával, ha vendég érkezik használja az ágy funkciót. De alkalmas mindennapos alvásra is akár. Kényelmes szivacsos ülőrésszel rendelkezik a bútor, króm lábai elegáns hatással bírnak. Várjuk hívását, ha kérdése lenne a bútorról! A kiszállításban igény esetén tudunk segíteni.

Leírás

Kitana u alakú ülőgarnitúra, mérete: 180 cm x 340 cm x 220 cm

Szeretettel várjuk vásárlóinkat a hét minden napján hétköznap és hétvégén is. Ha egy nagyobb méretű u alakú ülőgarnitúrát képzelt el nappalijába akkor a Kitana u alakú garnitúra igazán jó választás.

Komoly stílusa mögött hihetetlenül sok eleganciát és színes tulajdonságot rejt bútorunk. Egyedisége éppen komorságában rejlik, szinte tekintélyt parancsoló a megjelenése, ám nem kell ettől megijedni. Minőségét tekintve magas színvonalat képviseli, ez minden egyes apró részletében tükröződik.

Nézzük meg mik lennének ezek?

Kezdjük a szövet anyagának összetételével, mely arra hivatott, hogy minket hosszútávon és megbízhatóan kiszolgáljon. A materiál mérhetetlenül masszív és erős, mely kifogástalanúul ellenáll az idő által okozott kihívásoknak. Nem kopik, avagy vékonyodik el az ülőfelületi anyag. Emellett ami mindenki számára talán a legfontosabb, amikor beleülőnk és hozzáérünk egy bársonyosan kellemes érintésű anyagot érezhetünk. Ezt kiegészíti még a tömítő anyagának nívója, mely úgyszintén egy elképesztően strapabíró anyag. Ettől persze, hogy erős és kiállja a használat során keletkező megpróbáltatásokat, biztosra vehetjük nem lesz besüppedés, eldeformálódás vagy kényelmetlenné válás.

Aszimmetrikus formája is emeli a dizájnt, mellyel kivitelezőink felruházták. Baloldali részen ülőrésszel, míg a jobboldalon fekvésre alkalmas pihenő lett kialakítva.

Háttámláinak a dőlés szöge, puhasága kiegészül még a relax fejtámlák varázsával, ami azért nagyszerű mert mindenki saját igényének megfelelően fokozhatja a pihenését. Középső része különösen idősebb korosztálynak ajánlott, hiszen onnan könnyen felállhatnak belőle. Természetesen a Kitana u alakú ülőgarnitúra a mélysége mindenki számára kényelmes és gond nélkül kezelhető.

Fiatalabb korosztály leginkább a kihúzott, megágyazott változatát kedveli, hiszen bárki kedve szerint, ledőlhet, lazíthat rajta. Ágyazhatósága különös ajándék még a nagyobb családosok és baráti körrel rendelkezők részére. Könnyen átalakítható, így, ha hosszúra nyúlik az este, gond nélkül marasztalhatjuk a vendégeket. Ágyneműtartó része éppen megfelelő méretekkel bír ahhoz, hogy abban tároljuk az ágyazáshoz szükséges eszközöket. Lábai igen stabilok, biztosan megtámasztják a nem kis méretekkel rendelkező Kitana u alakú ülőgarnitúránkat.

Kiemelten jól idomul a nagyobb terű otthonokhoz, világosabb színvilághoz egyaránt. Kialakításának köszönhetően észrevétlenül válik majd nappalink központi színterévé, ékszerfoltjává.

Higgyék el egy halk zene, kellemes bor társaságában harmonikus pillanatokat élhetnek át vele nap mint nap.

A készlet erejéig tart!

Méret: 220 x 325 X 160

Szürke színe miatt sok vásárló keres ehhez hasonló fajtát.

Minőségi szövetanyagból készült német precizitással. Ha kérdése lenne hívjon bennünket telefonon! Outlet bútorüzlet vagyunk, így mindegyik bútorból egy darab van nálunk készleten. Pozitívum, hogy rendelkezik vendégágy funkcióval, valamint magasított fejtámláival még jobb a pihenés.

Nyitva vagyunk nemcsak hétköznap, hanem hétvégén is kapcsolat menüponton megtalál minket..

További ülőgarnitúra kínálatunk itt található

Várjuk megtisztelő érdeklődését személyesen vagy telefonon, az aktuális készlet iránt ajánlott, akár bármilyen más kérdés esetén is szeretettel várjuk!

Információk
Tisztelt Érdeklődők!
Szeretnénk néhány fontos információt megosztani Önökkel a termékeinkkel kapcsolatban. Az Outlet Bútoráruházunk büszkén kínálja a legjobb minőségű bútorokat, és szeretnénk elmagyarázni Önöknek néhány dolgot a termékeink változatosságával kapcsolatban.
Véletlenszerű kínálat: A bútorainkat számos különböző gyártótól és beszállítótól szerzünk be. Ez azt jelenti, hogy a készletünk folyamatosan változik, és a termékek kiválasztása egyedi lehet. Az outlet termékek tekintetében nem rendelkezünk állandó kínálattal, és a termékek mennyisége és típusa az aktuális készletünktől függ. Sok kiállított bútor ugyanakkor rendelhető különböző szövetekkel és valódi bőrrel is.
A bútorokat gyakran véletlenszerűen és korlátozott számban szállítjuk be. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy ne csak a legfrissebb és legváltozatosabb termékeket kínálhassuk, hanem azt is, hogy lehetőséget adjunk Önöknek arra, hogy egy-egy terméket megtalálják, ami máshol kifutó termék volt. Ezeket a termékeket személyesen megtekintheti bútoráruházunkban.
Kövessék nyomon a változásokat: Ha találnak egy olyan bútort, amelyet nagyon szeretnének, javasoljuk, hogy ne várjanak túl sokáig a vásárlással és érdeklődön előtte, mielőtt ellátogatna hozzánk! Az általunk kínált termékek gyorsan elfogyhatnak, és nem biztos, hogy ugyanazt a terméket később is megtalálják nálunk. Emellett érdemes személyesen eljönni hozzánk, hogy kipróbálhassa a kiállított termékeinket élőben is.
A feltüntetett ár mindig az alapárat tükrözi, ami sok esetben már az ágyazható funkciót is magában foglalja. Ugyanakkor extra funkciókkal különleges szövetekkel, valódi bőr esetében jelentős eltérések lehetnek.
Köszönjük, hogy Outlet Bútoráruházunkat választották! Bármilyen kérdésük vagy észrevételük van a termékeinkkel kapcsolatban, kérjük, vegyék fel velünk a kapcsolatot. Mindig itt vagyunk, hogy segítsünk.
Köszönjük, hogy velünk van, és reméljük, hogy megtalálja az álmai bútorát a látogatása alkalmával!
kipróbálná a bútort?
Nálunk megfoghatja, kipróbálhatja a legtöbb bútort, sőt sok esetben akár azonnal elszállíthatja, vagy kérhet házhozszállítást is, amit az egész országban tudunk biztosítani. Mielőtt autóba ülne egy konkrét bútor miatt, javasoljuk szíveskedjék érdeklődni a termék meglétéről, mert az utolsó darabos bútorok esetében elfogyhat azalatt az idő alatt is, amíg Ön megérkezik hozzánk.